Danes smo se zjutraj zbudili ter odpravili na zajtrk. Za zajtrk smo imeli zelo veliko opcij. Ob 9 uri smo se odpravili na Izletniško kmetijo Zelko. Tam smo lahko najprej barvali že narejene krožnike ter skodelice. Po tem smo šli ven kjer smo si sami izdelali krožnike. Bilo je zelo zanimivo. Po tem smo se odpeljali nazaj v šolo. Ko smo prišli nazaj smo najprej imeli malo prostega časa, potem pa se odpravili na kosilo. Za kosilo smo imeli ribo, pire ter špinačno omako. Po kosilu smo imeli 1 uro časa da se preoblečemo v kopalke. Nato smo se odpravili v avtobus, kateri nas je odpeljal do term v Lendavi. Prispeli smo tja ter si stvari dali v omarice in se šli kopat. Imeli so tudi 3 tobogane, a eden žal ni delal. Nato smo se odpravili nazaj. V šoli smo imeli večerjo, po tem pa še delavnice v računalniški učilnici. Potem pa je bil že čas za spanje.

Sara Horvat