PRVI DAN:

V šolo smo prispeli ob 13.30, kjer so nas učitelji pričakali z okusnimi rogljički. Nato smo kovčke odložili v telovadnici, kjer sem spoznala veliko novih prijateljev. Pojedli smo kosilo, nato smo imeli predstavitev tabora ter dobre nastope talentiranih učencev. Po predstavitvi smo razpakirali svoje stvari ter si pripravili spalne vreče. Nato smo igrali različne igre z ostalimi učenci ter se tako še bolj spoznali. Učence iz drugih držav smo na zabaven način naučili tudi malo slovenskih besed. Ob 19.00 smo večerjali okusne palačinke. Po večerji smo imeli zasluženj daljši počitek. Po počitku smo se naučili 4 ljudske plese ter se igrali različne športne igre. Nato smo se šli umiti ter počakali na temo, v kateri smo po teleskopu opazovali različne zvezde, planet Venera, Luno ter zvezdno kopico. Nato smo se odpravili spati.

DRUGI DAN:

Zbudili smo se ob 7.00 ter imeli zajtrk ob 7.30. Nato smo imeli kratki počitek. Nato smo se odpravili na lončarstvo, kjer smo sami izdelovali posodice, ter barvali krožničke ter šalčke. Nato smo se vrnili nazaj v šolo, kjer smo pojedli okusno kosilo. Po kosilu smo imeli pavzo ter smo se preoblekli v kopalke, saj smo ob 14.15 odšli v Lendavske toplice, kjer smo se kopali, spuščali po tobuganih ter pojedli malico. Ob 18.45 smo se vrnili nazaj v šolo, kjer smo kmalu imeli večerjo. Po večerji smo z velikim veseljem napisali ta članek.